فیلم خودکشی زن رشتی با نوزاد شیرخواره اش + جزئیات | سایت تفریحی خبری خرگوش
مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » فیلم خودکشی زن رشتی با نوزاد شیرخواره اش + جزئیات
فیلم خودکشی زن رشتی با نوزاد شیرخواره اش + جزئیات

فیلم خودکشی زن رشتی با نوزاد شیرخواره اش + جزئیات

فیلم خودکشی زن رشتی با نوزاد شیرخواره اش + جزئیات

[caption id="attachment_13353" align="aligncenter" width="300"]فیلم خودکشی زن رشتی با نوزاد شیرخواره اش + جزئیات فیلم خودکشی زن رشتی با نوزاد شیرخواره اش + جزئیات[/caption]

زنی که پس از پرتاب 2 فرزندش از طبقه پنجم خودکشی کرد .... فرمانده انتظامی گیلان اعلام کرد زنی 40 ساله در رضوانشهر دو فرزند 10 ساله و 10 ماهه خود را از طبقه پنجم یک ساختمان به پایین پرتاب کرد و سپس خود را کشت.

ماجرای خودکشی شوم مادر و دو کودک

در جریان ماجرایی تلخ و دلخراش، مادری پس از پرتاب دختربچه 10 ساله‌اش از پنجره طبقه پنجم یک ساختمان در رضوانشهر، درحالی که نوزاد شیرخواره‌اش را در آغوش گرفته بود درمقابل چشمان وحشت زده رهگذران ازهمان پنجره پایین پرید. لحظاتی قبل از این واقعه هولناک، رهگذران و ساکنان منطقه فریاد‌های «منو نکش، منونکش» دختر بچه‌ای را شنیدند.

دخترک در حالی که فریاد می‌زد، با التماس از مادرش می‌خواست او را به پایین پرتاب نکند، ولی ناگهان از طبقه پنجم سقوط کرده و روی یک خودروی سمند سفید رنگ افتاد و بعد هم روی کف آسفالت خیابان بی‌حرکت ماند.

این حادثه هولناک ظهردیروز در برابر چشمان حیرت زده رهگذران و ساکنان محل اتفاق افتاد، که مادر و فرزند شیرخواره‌اش پس از سقوط بر کف خیابان کشته شدند، اما دختر بچه 10 ساله این خانواده به‌ دنبال سقوط از پنجره به‌ طور معجزه آسا روی سقف یک خودرو فرود آمد که پایش شکست و زنده ماند.

ظهر دوشنبه چهارم دی چند نفر از رهگذران و ساکنان محلی، یکباره صدای گریه دختربچه‌ای را از پنجره‌ای در طبقه پنجم ساختمانی شنیدند که به التماس فریاد می‌زد: «مامان منو نکش.» و... همان موقع هم زنی در حدود 40 ساله را دیدند که در تلاش بود دختربچه را در میان بازوانش بالا بکشد، اما دخترک تقلا می‌کرد تا خود را از لبه پنجره کنار بکشد. فریادهای پرالتماس دخترک نشان می‌داد او از تصمیمی هولناک که مادر خانواده برای کشتن خود و فرزندانش گرفته خبر دارد، اما توان مقابله با مرگ جمعی را نداشت. آنهایی هم که با نگاهی نگران از پایین ساختمان نظاره گر چنین صحنه‌ای بودند نمی‌توانستند برای نجات دخترک کاری انجام دهند. فقط صدای فریاد پرالتماس دخترک را می‌شنیدند که با گریه و زاری از مادرش می‌خواست او را به پایین پرت نکند. هر چند دو سه رهگذر به طرف در ورودی ساختمان هجوم بردند تا خود را به طبقه پنجم برسانند، اما افسوس که فرصتی نبود و همگان دیدند که مادر، دختر بچه را از لبه پنجره بالا کشید و پایین انداخت.

در این لحظات رعب انگیز که نگاه‌های وحشت زده مردم به دختربچه خیره مانده بود، دیدند که او چرخ زنان با صدای مهیبی روی سقف یک خودروی سمند سفید رنگ سقوط کرد و بعد روی آسفالت کنار خیابان افتاد و با پیکری خون آلود بی‌حرکت ماند. در این لحظات که جمع زیادی از مردم پایین ساختمان ایستاده بودند، همراه با چند مأمور به طرف دخترک دویدند و ضمن بررسی‌های ابتدایی پی بردند که دخترک هنوز نفس می‌کشد و زنده است و فقط یک پایش شکسته است.هنوز ساکنان منطقه از این رخداد عجیب و تلخ در شوک بودند که زن جوان در حالی که کودک شیرخواره‌اش را در آغوش داشت با فریادی خود را از پنجره به طرف پایین پرتاب کرد و روی آسفالت کنار خیابان، خون آلود و بی‌حرکت ماندند.

بلافاصله مأموران نیروی انتظامی رضوانشهر در جریان قرار گرفتند و بسرعت خود را به محل حادثه رساندند. دختر 10 ساله در جریان بررسی‌های نخستین مشخص شد که زنده است بنا براین به بیمارستان انتقال داده شد، اما مادر و پسر بچه 10 ماهه‌اش در دم جان سپرده بودند.به دستور بازپرس کشیک دادسرای عمومی و انقلاب رضوانشهر، پیکرهای این زن و نوزاد پسر برای بررسی‌های تخصصی به پزشکی قانونی انتقال داده شد و درمان روی دختر بچه 10 ساله ادامه دارد.

پلیس قرار است بعد از به هوش آمدن دختر بچه، تحقیقاتی را درباره علت تصمیم جنون‌آمیز مادر انجام دهد. سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان، دراین باره گفت: در این واقعه هولناک مادری 40 ساله دو فرزند 10 ساله و 10 ماهه خود را از طبقه پنجم ساختمان یک پاساژ به پایین پرتاب کرد. این زن و فرزند 10 ماهه‌اش در دم جان باختند اما دختر 10 ساله دچار شکستگی پا شده و به بیمارستان منتقل شده است. وی با اعلام اینکه شوهر این زن توسط پلیس شناسایی شده است، خاطرنشان کرد: پلیس در حال بررسی و انجام تحقیقات بیشتر است تا علت و انگیزه‌های این اتفاق را کشف کند. برخی سایت‌های خبری استانی نیز اعلام کرده‌اند این زن به خاطرمشکلات شدید مالی و پرداخت نشدن چند ماهه حقوق شوهرش دست به این اقدام هولناک زده است.

مشکلات روحی وروانی مادر

عسگر حسنی‌پور فرماندار رضوانشهر، نیز جزئیات بیشتری از فاجعه مرگ خودخواسته یک زن رضوانشهری و اقدام به قتل دو فرزندش را تشریح کرد. او گفت: متأسفانه مادر و فرزند 5 ماهه‌اش در این حادثه در دم جان‌ باختند. اما خوشبختانه کودک 10 ساله در این سقوط با سقف خودرو پارک شده در پایین ساختمان برخورد کرد که به خاطر شکستگی دست و پا در بیمارستان بستری شد.رئیس شورای تأمین شهرستان رضوانشهر با تأکید بر اینکه برخورد دختر 10 ساله با سقف خودرو مانع جان باختن‌اش شده است، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون وضعیت جسمی این کودک مطلوب اعلام شده و طبق نظر پزشکان بزودی از بیمارستان مرخص می‌شود.

وی اختلالات روانی مادر را علت وقوع این حادثه عنوان کرد و با بیان اینکه طبق شواهد و بررسی‌های انجام شده این زن از بیماری روانی رنج می‌برده، تأکید کرد: طبق بررسی‌‌های صورت گرفته و تحقیق از بستگان نزدیک این زن، بیماری روانی‌اش تأیید شده است. فرماندار رضوانشهر با تأکید بر اینکه زن 40 ساله در بیمارستان انزلی شاغل بوده و سابقه رفتارهای پرخطر نیز ازوی گزارش شده است، خاطرنشان کرد: طبق گزارش‌های مقدماتی همسر این زن اعتیاد داشته و کانون این خانواده با مشکلات گسترده‌ای روبه‌رو بوده است. وی با بیان اینکه مشکلات و آسیب‌های اجتماعی عمده‌ترین علت بروز این گونه حوادث تلخ در جامعه است، تصریح کرد: امید است با آموزش، فرهنگ‌سازی و کاهش آسیب‌های اجتماعی از بروز حوادث تلخ این‌چنینی در جامعه جلوگیری کنیم.

فیلم خودکشی در کانال تلگرام  

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 39