شیرین ترین دسته گل عروس | سایت تفریحی خبری خرگوش
خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
خانه » مطالب ویژه » شیرین ترین دسته گل عروس
شیرین ترین دسته گل عروس

شیرین ترین دسته گل عروس

شیرین ترین دسته گل عروس

[caption id="attachment_11582" align="aligncenter" width="300"]شیرین ترین دسته گل عروس شیرین ترین دسته گل عروس[/caption]

متفاوت ترین و خوشمزه ترین دسته گل عروسی دنیا؛ دسته گل عجیب عروس، عروس استرالیایی با سفارش یک دسته گل عجیب برای مراسم عروسی اش، توجّه ها را به خود جلب کرد. عروس خانم هدف خود و همسرش را از سفارش این دسته گل عجیب، متفاوت نمودن، سرگرم کننده کردن و شیرین نمودن مراسم عروسی شان عنوان کرد.

شیرین ترین دسته گل عروس

دسته گل عروس

[caption id="attachment_11582" align="aligncenter" width="624"]شیرین ترین دسته گل عروس شیرین ترین دسته گل عروس[/caption]

به نقل از بی بی سی، « پگی کایرک » ۲۳ ساله اهل سیدنی استرالیاست و مجموعه دیدنی از دسته گل هایی سفارش داده که از شیرینی دونات ساخته شده و به خوبی تزئین شده اند.

این زن به خبرنگار بی بی سی گفت :« من و شوهرم فکر می کنیم این کار عروسی ما را بسیار متفاوت تر ، سرگرم کننده و شیرین خواهد کرد. ظاهر دسته گل ها وسوسه انگیز بود. من و همسرم برای عروسی مان چندین دسته گل سفارش دادیم، امّا مقاومت کردن در مقابل این دسته گل ها و نخوردن دونات های خوشمزه کاری سخت بود. علاوه بر دسته گل عروس دسته گل های کوچکتری نیز وجود داشت که به مهمان ها هدیه داده شد. همه با دیدن دسته گل خنده شان می گرفت. این موضوع شکل عروسی ما را متفاوت تر کرده بود. »

دونات نوعی فراورده قندی سرخ کردنی یا دسر است. دونات در بسیاری از کشورها خوراکی محبوب است و می‌توان آن را در اشکال مختلف به عنوان میان وعده‌ای شیرین به صورت خانگی آماده یا از بیرون تهیّه کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 2