واکنش ایرج طهماسب و حمید جبلی به فوت دنیا فنی زاده | سایت تفریحی خبری خرگوش
به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » واکنش ایرج طهماسب و حمید جبلی به فوت دنیا فنی زاده
واکنش ایرج طهماسب و حمید جبلی به فوت دنیا فنی زاده

واکنش ایرج طهماسب و حمید جبلی به فوت دنیا فنی زاده

واکنش ایرج طهماسب و حمید جبلی به فوت دنیا فنی زاده

[caption id="attachment_2447" align="aligncenter" width="300"]واکنش ایرج طهماسب و حمید جبلی به فوت دنیا فنی زاده واکنش ایرج طهماسب و حمید جبلی به فوت دنیا فنی زاده[/caption]

روزی که خداوند مهربان انسان نازنینی به نام دنیا فنی زاده را سر راه ما قرار داد، تا با همکاری او عروسکی دوست داشتنی و شیرین خلق شود، فکر نمی‌کردیم به این زودی او را از دست بدهیم.

واکنش ایرج طهماسب و حمید جبلی به فوت دنیا فنی زاده

پیام تسلیت طهماسب و جبلی به درگذشت دنیا فنی زاده

[caption id="attachment_2447" align="aligncenter" width="616"]واکنش ایرج طهماسب و حمید جبلی به فوت دنیا فنی زاده واکنش ایرج طهماسب و حمید جبلی به فوت دنیا فنی زاده[/caption]

ایرج طهماسب و حمید جبلی در پیام مشترک درگذشت دنیا فنی‌زاده را تسلیت گفتند. در متن پیام این دو هنرمند که در اختیار آمده است: «روزی که خداوند مهربان انسان نازنینی به نام دنیا فنی زاده را سر راه ما قرار داد، تا با همکاری او عروسکی دوست داشتنی و شیرین خلق شود، فکر نمی‌کردیم به این زودی او را از دست بدهیم. اما از آن جا که مالک اصلی انسان، خداوند مهربان است، اشک‌های خود را پاک می‌کنیم و به این اندوهِ بزرگ تسلیم می‌شویم. دنیا فنی‌زاده روش فرشته‌ها را در پیش گرفت. شریف و نجیب، با مهارتی مثال زدنی در حرفه و شغلِ خود و بی‌هیچ چشم داشتی کار کرد.

پشت عروسک‌ها خود را پنهان کرد تا به ما آموزش دهد که می‌توان کار خوب انجام داد و دیده نشد. عشق عجیبی به کودکان و دنیای آن‌ها داشت و همواره لبخند کودکان او را شاداب می‌کرد. شاید هیچ کودکی او را نشناسد، اما تاثیر او بر کودکان تا مدت‌ها باقی خواهد ماند.

دنیا فنی‌زاده، فرزند پرویز فنی زاده همچون پدرش هنرمند، انسان و مهربان بود. هرچه درباره‌اش بگوییم بر میزان اشک‌های خود افزوده‌ایم.

روانش شاد و یادش همواره گرامی باد. روح بزرگ و زیبای او قرین رحمت خداوند باشد.» دنیا فنی‌زاده هنرمند تئاتر عروسکی و عروسک‌گردان «کلاه قرمزی» که از سرطان رنج می‌برد، صبح امروز ۸ دی‌ماه در بیمارستان از دنیا رفت.

دسته بندی : اخبار هنرمندان

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. واکنش ایرج طهماسب و حمید جبلی به فوت دنیا فنی زاده

    http://khargush.com/tahmaseb-jabali-innate-reaction-death-technical-world-born/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 90