تکلیف طارمی مشخص شد | سایت تفریحی خبری خرگوش
امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » تکلیف طارمی مشخص شد
تکلیف طارمی مشخص شد

تکلیف طارمی مشخص شد

تکلیف طارمی مشخص شد

[caption id="attachment_6714" align="aligncenter" width="300"]تکلیف طارمی مشخص شد|پرسپولیس تکلیف طارمی را مشخص کرد تکلیف طارمی مشخص شد[/caption] باشگاه پرسپولیس بالاخره پس از مدت ها تکلیف اقای گل مهدی طارمی را مشخص کرد باشگاه پرسپولیس 4 میلیارد برای جدا شدن مهدی طارمی از این تیم مشخص کرد و به مهدی طارمی گفت اگر این مبلغ را داری ان را پرداخت کن و از این تیم جدا شد طارمی برای پرداخت این پول از باشگاه دو هفته زمان خواسته اما طارمی بعد از دو هفته نتوانست این پول را پرداخت کند

پرسپولیس تکلیف طارمی را مشخص کرد

تکلیف طارمی مشخص شد

[caption id="attachment_6714" align="aligncenter" width="240"]تکلیف طارمی مشخص شد|پرسپولیس تکلیف طارمی را مشخص کرد تکلیف طارمی مشخص شد[/caption] پرسپولیس تکلیف طارمی را مشخص کرد؛پول داری بپرداز و برو، نداری بمان و رقابت کن!

باشگاه پرسپولیس موضع خود را در قبال مهاجم این تیم که سودای لژیونر شدن دارد را مشخص کرد.، به دنبال مراجعات و تماس های متعدد مهدی طارمی با باشگاه، مبلغ فسخ قرارداد وی ۴ میلیارد تومان تعیین شد. طارمی برای پرداخت این مبلغ دو هفته زمان خواست اما با پایان یافتن این زمان مبلغ توافقی تامین نشد. طارمی که باید در تمرینات حاضر می شد مجدداً از باشگاه درخواست مهلت کرد. در آخرین تماس محمودرضا فاضلی با طاهری که روز گذشته انجام شد شرایطی مطرح گردید که مورد توافق باشگاه نبود.

مدیران باشگاه اعلام کرده اند طارمی فقط با پرداخت مبلغ توافقی به صورت نقد می تواند جدا شود. کادر فنی هم ایده ها و برنامه های خود را بر اساس نبود طارمی چیده و در حال تمرین و آماده سازی تیم است.

هر زمان طارمی پول فسخ را بپردازد می تواند برود و اگر نپرداخت باید برگردد و در سال منتهی به جام جهانی ، برای حضور در ترکیب تیم با بقیه نفرات رقابت کند. در این مدت هم از زمان پایان دو هفته مهلت تعیین شده قبلی، روزانه جریمه ای مطابق قرارداد برای او لحاظ خواهد شد.

کادر فنی در حال حاضر برنامه‌ای برای جانشینی طارمی ندارد و حتی در صورت ترانسفر طارمی به احتمال فراوان جای او در لیست خالی می ماند تا در کوران رقابت‌ها چنانچه در هر پستی به بازیکن نیاز باشد بتوانند از سهمیه آزاد استفاده کرده و حتی خارج از پنجره نقل و انتقالات ترکیب خود را ترمیم کنند.

با این شرایط به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس خودش را درگیر داستان رفتن و ماندن طارمی نمی‌کند و این بازیکن است که باید در سال منتهی به جام جهانی هر چه زودتر تکلیف خود را مشخص کند. اگر ماندنی باشد طبق اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس باید هم جریمه شود و هم روزهای غیبت در تمرینات را جبران کند که کار سختی است و اگر رفتنی شد پرسپولیس پول خوبی دریافت خواهد کرد.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 8