عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی | سایت تفریحی خبری خرگوش
تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی
عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی

عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی

عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی

[caption id="attachment_974" align="aligncenter" width="300"]عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی[/caption]

ختنه در واقع قطع ناحیه ای از آلت تناسلی زن به نام کلیتوریس است که با قطع آن حس زنانگى در آن ها از بین رفته و زن تا پایان عمر از دریافت لذت جنسی محروم خواهد ماند.

عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی

ختنه کردن دختران جوان

[caption id="attachment_974" align="aligncenter" width="700"]عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی[/caption] [caption id="attachment_973" align="aligncenter" width="700"]عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی[/caption] [caption id="attachment_977" align="aligncenter" width="700"]عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی[/caption] [caption id="attachment_976" align="aligncenter" width="700"]عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی[/caption] [caption id="attachment_975" align="aligncenter" width="700"]عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی عکس های وحشتناک ختنه کردن دختران آفریقایی[/caption]

ختنه دختران چیست ؟

مراسم ختنه دختران هر ساله در مناطق روستایی و بین قبایل این کشور انجام می شود. آمارها حاکی از آن است که یک چهارم زنان کنیایی ختنه شده اند. با توجه به ممنوعیت ختنه دختران هنوز هم برخی قبایل این کار را به صورت یک سنت دیرینه انجام می دهند.

ختنه در واقع قطع ناحیه ای از آلت تناسلی زن به نام کلیتوریس است که با قطع آن حس زنانگى در آن ها از بین رفته و زن تا پایان عمر از دریافت لذت جنسی محروم خواهد ماند.

ختنه دختران چگونه است ؟

حالت اول منحصر به بریدن کلیتوریس می شود.

در نوع دیگر آن علاوه بر کلیتوریس، کلبان یا لب های کوچک اندام جنسی (Labia Minor) نیز بریده می شوند.

بدترین شکل ختنه زنان نوع سوم آن است. در این مدل کلیتوریس و کلبان یا لب های کوچک هردو بریده شده و با به هم آوردن ملبان یا لب های بزرگ (Labia Major) آن ها را میدوزند. سپس بر روی آن سوراخ های کوچکی در نزدیکی مجرای ادرار و دهانه ی رحم ایجاد می کنند.

این روش که درد آمیز ترین و خطرناک ترین شکل ختنه به حساب می آید، در آفریقا به شدت رواج دارد و معروف به “ختنه فرعونی” است. در این حالت محل دوخته شده هنگام وضع حمل باز می شود و پس از زایمان آن را مجدداً می دوزند.

با توجه به رقم بالای زاد و ولد در آفریقا، این “عمل فرعونی” برای زنان در حقیقت یک “شکنجه” است. همچنین شب ازدواج ، که برای این زنان اولین تماس جنسی محسوب می شود، خشونت آمیز و توام با رنج و شکنجه است.

دسته بندی : اخبار حوادث

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 50