خطر از کنار گوش استقلال و پرسپولیس گذشت | سایت تفریحی خبری خرگوش
بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » خطر از کنار گوش استقلال و پرسپولیس گذشت
خطر از کنار گوش استقلال و پرسپولیس گذشت

خطر از کنار گوش استقلال و پرسپولیس گذشت

خطر از کنار گوش استقلال و پرسپولیس گذشت

[caption id="attachment_7484" align="aligncenter" width="300"]خطر از کنار گوش استقلال و پرسپولیس گذشت|دربی لغو شد خطر از کنار گوش استقلال و پرسپولیس گذشت[/caption]

خبر برگزاری بازی دوستانه بین دو تیم استقلال و پرسپولیس و یا به عبارتی دربی 85 در المان این روزها ذهن بسیاری از هواداران استقلال و پرسپولیس را به خود مشغول کرده و خبرهای بسیاری در مورد این بازی به گوش می رسد صبح خبر از برگزاری این دربی را می دهند و شب خبر از لغو این بازی را می دهند ایا دربی 85 برگزار می شود یا نمی شود؟در اخرین خبری که از این بازی به گوش میرسد این بازی لغو شده است و به جای ان استقلال و پرسپولیس دبازی سوپر جام را برگزار خواهند کرد

دربی 85 لغو شد 

خطر از کنار گوش استقلال و پرسپولیس گذشت

[caption id="attachment_7484" align="aligncenter" width="350"]خطر از کنار گوش استقلال و پرسپولیس گذشت|دربی لغو شد خطر از کنار گوش استقلال و پرسپولیس گذشت[/caption]

دربی ۸۵ برگزار می شود یا نمی شود. این خلاصه خبریست که این روزها بیش از هر خبر فوتبالی دیگری ذهن هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس را مشغول کرده است. دربی ۸۵ که قرار بود در قالب یک بازی دوستانه در کشور آلمان برگزار شود در هاله ای از ابهام قرار دارد. صبح خبر می رسد که بازی برگزار می شود و شب اخبار لغو آن به گوش می رسد. در تازه ترین خبر، وبسایت رسمی برنامه نود اعلام کرد که این بازی برگزار نخواهد شد و به جای آن دو تیم پرسپولیس و نفت در تاریخ 30 تیرماه بازی سوپر جام را برگزار می کنند.

دیدن دربی همیشه هیجان و اشتیاق خاص خودش را دارد. مخصوصا اگر قرار باشد یک دربی بیشتر هم ببینیم. اما واقعیت این است که در لغو شدن دربی تیرماه خیری هم نهفته است.

باخت در این دربی می تواند یک نیم فصل کابوس وار را برای هر دو تیم قرمز و آبی رقم بزند. باخت در دربی بار روانی سنگینی برای بازیکنان و کادر فنی تیم ها ایجاد می کند. سوت پایان دربی که به صدا در بیاید دیگر کسی توجه نمی کند که بازی دوستانه بود یا رسمی. قرمز یا آبی بازی را واگذار کرده است و تمام.

تیم بازنده دربی باید در شرایطی فصل جدید را آغاز کند که زیر فشار روانی سنگینی قرار دارد و این می تواند هفته های اول را برای آنها با نتایج غیرمنتظره رو به رو کند.

تیم ها در حال حاضر در شرایط بدنسازی فشرده قرار دارند و در هفته های اول بدن ها آماده یک بازی روان نیست. از سوی دیگر بازیکنان به هماهنگی لازم نیز نرسیده اند و همین می تواند هم روی کیفیت دربی تاثیر منفی زیادی بگذارد و یک نتیجه باورنکردنی را رقم بزند. اتفاقی که هیچ یک از هواداران سرخابی دوست ندارند علیه تیمشان رخ دهد.

به همین دلیل می توان گفت که لغو شدن دربی چندان هم به زیان دو تیم مدعی پایتخت و هوادارانشان نیست.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. خطر از کنار گوش استقلال و پرسپولیس گذشت
    http://khargush.com/the-danger-passed-by-the-independence-and-persepolis-ear/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 16