واقعیت هایی عجیب از زندگی مهران مدیری | سایت تفریحی خبری خرگوش
شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه » اخبار داغ » واقعیت هایی عجیب از زندگی مهران مدیری
واقعیت هایی عجیب از زندگی مهران مدیری

واقعیت هایی عجیب از زندگی مهران مدیری

واقعیت هایی عجیب از زندگی مهران مدیری

واقعیت هایی عجیب از زندگی مهران مدیری|مهران مدیری

واقعیت هایی عجیب از زندگی مهران مدیری

مهران مدیری در برنامه ستاره سینما که دوشنبه شب در پردیس سینمایی کوروش به صورت زنده برگزار شد حضور داشت و در بخشی از سخنان خود در این برنامه در مورد زندگی شخصی خود و فرزندانش سخن گفت و در پاسخ به اینکه ایا زندگی مرفهی دارد گفت اتفاقا زندگی جم و جوری دارد و ان طور نیست که دیگران فک میکنند و می گویند در ادامه گفت گوی مهران مدیری در برنامه ستاره سینما را بخوانید

واقعیت زندگی مهران مدیری

مهران مدیری در برنامه ستاره سینما

واقعیت هایی عجیب از زندگی مهران مدیری|مهران مدیری

واقعیت هایی عجیب از زندگی مهران مدیری

مهران مدیری در این برنامه که دوشنبه شب ششم شهریورماه در پردیس سینمایی کوروش برگزار و به صورت زنده پخش شد، در پاسخ به سئوال کیوان کثیریان درباره اینکه آیا زندگی مرفهی دارد٬ گفت: «اتفاقا زندگی من خیلی جمع و جور است و اصلا آن طور که می‌گویند نیست. من از یازده دوازده سالگی کار کردم٬ از شاطری در نانوایی و هشت ماه حمالی تا پادویی در پیراهن‌دوزی و کارهایی از این دست. حالا هم زندگی چندان مفصلی ندارم.»

مدیری همچنین درباره اینکه آیا صحبت‌هایی که درباره کلکسیون‌های لوکس او مطرح می‌شود٬ صحت دارد٬ یا نه٬ گفت: «من ساعت دوست دارم و شش ساعت دارم. ماشین هم خیلی دوست دارم٬ اما فقط یک ماشین دارم.»

او در پاسخ به این سئوال که آیا بادیگارد دارد٬ گفت: «این افرادی که اطراف من می‌بینید محافظانی هستند که از جاهایی که دعوت شده‌ام٬ می‌آیند و کنار من قرار می‌گیرند. بنابراین من محافظ ندارم٬ جایی که دعوت می‌شوم از بخش تشریفات افرادی با من همراه می‌شوند.»

او در این مصاحبه در مورد شهرزاد و فرهاد مدیری فرزندانش گفت: «از هر دو بچه‌ام راضی هستم و هر دو در تلاش هستند زندگی خوبی داشته باشند. فرهاد سرگرم آهنگسازی و خوانندگی است و شهرزاد طراحی لباس می‌خواند.»

وی در بخشی از این گفتگو عنوان کرد: ۱۱ سال است که از یک مار نگهداری می‌کنم. وقتی پیش خودم آوردم ۶ ماهه‌اش بود و الان ۲ متر و ۲۰ است. آزاد است و خودش شب‌ها سرجایش می‌خوابد، خودم حمامش می برم و … خلاصه دنگ و فنگ زیاد دارد. این همان ماری است که در همیشه پای یک زن در میان است هم او را دیدید.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. واقعیت هایی عجیب از زندگی مهران مدیری
    http://khargush.com/the-strange-facts-of-mehran-modris-life/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 76