مهریه عجیب زن داعشی | سایت تفریحی خبری خرگوش
آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » مهریه عجیب زن داعشی
مهریه عجیب زن داعشی

مهریه عجیب زن داعشی

مهریه عجیب زن داعشی

[caption id="attachment_7084" align="aligncenter" width="300"]مهریه عجیب زن داعشی|زن داعشی و مهریه عجیب مهریه عجیب زن داعشی[/caption] یک زن اسپانیایی که به تازگی به گروه داعش پیوسته و با یکی از خطرناکترین اعضای گروه داعش ازدواج کرده است مهریه ای عجیب برای خود اعلام کرد این زن اسپانیایی در مورد مهریه ی عجیب خود گفت که مهریه اش برای ازدواج با خطرناکترین عضو گروه داعش فقط یک کمربند انتحاری بوده است این زن یک کمربند انتحاری را برای مهریه خود در نظر گرفته است

مهریه عجیب زن داعشی

کمربند انتحاری مهریه زن داعشی

[caption id="attachment_7084" align="aligncenter" width="223"]مهریه عجیب زن داعشی|زن داعشی و مهریه عجیب مهریه عجیب زن داعشی[/caption]

یک زن اسپانیایی عضو داعش اعلام کرد مهریه اش برای ازدواج با یکی از خطرناکترین تروریست‌های این گروه فقط یک «کمربند انتحاری» بوده است.

این زن که به «آ. آ. ال» (حروف اول نامش) شناخته می‌شود در مارس 2014از اسپانیا به سوریه سفر کرد و در آنجا با یک تروریست مراکشی به نام «محمد همدوش» ازدواج کرد و حدود ۷ ماه پیش در مرز ترکیه و سوریه دستگیر شد. او در بازجویی‌های اولیه اذعان کرد مهریه اش برای ازدواج با این تروریست مراکشی یک کمربند انتحاری حاوی مواد منفجره بود.

مقامات ترکیه، این زن را در دسامبر سال 2016 به همراه یک زن اسپانیایی دیگر بازداشت کرده و به دولت اسپانیا تحویل دادند. هر دو زن با تروریست‌های مراکشی ازدواج کرده و به عضویت در گروه تروریستی داعش اعتراف کردند.

سخنگوی وزارت کشور اسپانیا امروز گفت: این دو زن پس از پیوستن به گروه تروریستی داعش تحت تعقیب بودند. آن‌ها حدود دو سال در گروه تروریستی داعش عضو بودند و در جنایات آن‌ها شرکت داشته‌اند. وحشیگری، عقاید افراطی و پیوستن داوطلبانه آن‌ها به داعش کافی است تا نام آن‌ها در لیست سیاه تهدیدکننده‌های امنیت ملی اسپانیا قرار بگیرد.

کمربند انتحاری یا کمربند انفجاری

کمربند انفجاری یا جلیقهٔ انفجاری یک سلاح تهاجمی است که در خلال حمله به‌وسیلهٔ آن، خود فردِ ضارب نیز کشته می‌شود. فردی را که به این وسیله اقدام به حمله می‌کند عامل انتحاری می‌نامند. روش حمله عبارت است از به تن کردن یک جلیقهٔ مملو از مواد منفجره یا بمب‌های لوله‌ای که بوسیلهٔ یک شستی فشاری یا کنترل از راه دور، امکان انفجار آن فراهم می‌شود. همچنین، برای وسیع‌تر کردن تلفات حاصل از این حمله، معمولاً اجسام تیز و بُرنده نظیر میخ، خرده‌شیشه، پیچ و مهره و ساچمه نیز در نزد مواد منفجره استفاده می‌کنند.

به دلیل متلاشی شدن تنهٔ اغلب حمله‌کنندگان انتحاری، هویت این افراد، اغلب از روی سر این افراد قابل تشخیص است.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 17