مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی | سایت تفریحی خبری خرگوش
کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
خانه » اخبار داغ » مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی
مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی

مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی

مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی

مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی|ارنولد

مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی

ارنولد هنرپیشه هالیوودی نیز ترامپ رییس جمهور امریکا را مسخره کرد رفتار رییس جمهور امریکا نسبت به تظاهرات نژادپرستی سفید پوستان بازتاب های بسیاری داشت این رفتار ترامپ نسبت به نژادپرستی باعث شد که ارنولد هنرپیشه هالیوودی نیز ترامپ را مسخره کند ارنولد هنرپیشه هالیوودی طی اظهاراتی کنایه امیز به ترامپ درس داد

ارنولد ترامپ را مسخره کرد

رفتار ترامپ نسبت به نژاد پرستی

مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی|ارنولد

مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی

آن که دونالد ترامپ در رابطه با تظاهرات و درگیری‎های مرگبار شارلوتزویل در ایالت ویرجینیا – به جای محکوم کردن سفیدپوستانِ نژادپرست، هر دو طرف را مقصر دانست، «آرنولد شوارتزنگر» هنرپیشه هالیوود و فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا، طی اظهاراتی کنایه آمیز به ترامپ درباره چگونگی مقابله با نژادپرستی درس داد.

آرنولد در این پیام خطاب به ترامپ می گوید “کوته فکری دوطرف ندارد. شوارتزنگر که قصد تمسخر ترامپ را داشت، به یک عروسک کوچک که شبیه ترامپ بود و مدام سرش تکان می خورد نگاه کرد و خطاب به آن عروسک گفت: آیا این (ردِ نژادپرستی) دشوار بود؟ می‌بینی … من که به تو گفتم این، کاری ساده است”.

آرنولد شوارتزنگر، هنرپیشه هالیوود و فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا در پیامی ویدیویی، به رییس جمهور آمریکا درباره نحوه مقابله با نژادپرستی در این کشور درس داد.

پس از آن که دونالد ترامپ در رابطه با تظاهرات و درگیری های مرگبار شارلوتسویل در ایالت ویرجینیا به جای محکوم کردن سفیدپوستانِ نژادپرست، «هر دو طرف» (یعنی راستگرایان و چپگرایان) را مقصر دانست، آرنولد شوارتزنگر، هنرپیشه هالیوود و فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا، طی اظهاراتی کنایه آمیز به ترامپ درباره چگونگی مقابله با نژادپرستی درس داد. شوارتزنگر در این پیام ویدیویی که گهگاه همراه با تمسخر ترامپ بود و شرکت رسانه ای «ای تی تی ان» (ATTN) به طور انحصاری آن را منتشر ساخته است، خطاب به رییس جمهور آمریکا گفت: «تعصب و کوته فکری، دو طرف ندارد. تنفر نیز دو طرف ندارد. اگر شما (شمای نوعی) انتخاب کنید با پرچمی راهپیمایی کنید که نماد کشتار میلیون ها نفر است، این دیگر، دو طرف ندارد (مقصر شما هستید). تنها راهِ شکست دادن صداهای بلند و مملو از خشمِ نفرت پراکنان، مقابله با آن ها با صداهایی بلندتر و معقولانه تر است. این شامل شما – رییس جمهور ترامپ – نیز می شود. در واقع تو – به عنوان رییس جمهور این کشورِ بزرگ – مسئولیت اخلاقی داری که پیامی صریح و خالی از هرگونه ابهام بفرستی مبنی بر این که ما حامی تنفر و نژادپرستی نیستیم.»

سپس شوارتزنگر با حالتی تمسخرآمیز خطاب به ترامپ گفت: «به من اجازه بده به تو برای نوشتن متن این سخنرانی کمی کمک کنم. تو باید در آن سخنرانی (ضدنژادپرستی) بگویی: من به عنوان رییس جمهور آمریکا و به عنوان عضو حزب جمهوری‌خواهِ این کشور، حمایت از خودبرتر پنداران (نژادپرستان) سفیدپوست را رد می کنم. در کشوری که ارتش هیتلر را شکست داد، هیچ جایی برای پرچم های نازی ها نیست. حزب آبراهام لینکلن (حزب جمهوری‌خواه) در کنار کسانی که پرچم های نبردِ متعلق به یک کنفدراسیون شکست خورده (اتحادیه ایالت های جنوبی در جنگ داخلی آمریکا که در نهایت، از ایالت های شمالی شکست خوردند) را حمل می کنند، نخواهد ایستاد.»

در بخش پایانیِ این پیام ویدیویی، شوارتزنگر که قصد تمسخر ترامپ را داشت، به یک عروسک کوچک – که شبیه ترامپ بود و مدام سرش تکان می خورد – نگاه کرد و خطاب به آن عروسک گفت: «آیا این (ردِ نژادپرستی) دشوار بود؟ می‌بینی … من که به تو گفتم (این، کاری ساده است).»

مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی|ارنولد

مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. مسخره شدن ترامپ توسط هنرپیشه هالیوودی
    http://khargush.com/tramp-mocking-by-hollywood-actor/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 44