گستاخی ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه | سایت تفریحی خبری خرگوش
آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » گستاخی ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه
گستاخی ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه

گستاخی ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه

گستاخی ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه

[caption id="attachment_7401" align="aligncenter" width="300"]گستاخی ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه گستاخی ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه[/caption]

دیدار ترامپ و رئیس جمهور فرانسه خبرساز شد. دولاند ترامپ در این دیدار که چهاردهم جولای در کاخ الیزه انجام گرفت در حالی که همسرش ملانیا در کنارش ایستاده بود، در رفتاری عجیب رو به بریژیت همسر امانوئل مکرون ردیس جمهور فرانسه کذد و به تعریف و تمجید از ظاهر وی پرداخت. این اوّلین دار نیست که ترامپ با دیدن یک زن دست و پای خود را گم می کند. چندی پیش ترامپ به تعریف و تمجید از یک زن خبرنگار ایرلندی پرداخته بود.

 گستاخی ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه

گستاخی ترامپ

[caption id="attachment_7404" align="aligncenter" width="1000"]گستاخی ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه گستاخی ترامپ به زن رئیس جمهور فرانسه[/caption]

به نقل از سی‌ان‌‎ان، رفتار عجیب دونالد ترامپ – رئیس جمهور آمریکا – بار دیگر خبرساز شد. وی در ملاقات با امانوئل مکرون – رئیس جمهور فرانسه – پس از دست دادن با بانوی اوّل فرانسه، بریژیت مکرون، از «شرایط فیزیکی وی» تمجید کرد.ترامپ که در کنار همسرش، ملانیا ایستاده بود، به بریژیت همسر مکرون گفت: «شما چه ظاهر فیزیکی خوبی دارید.» سپس رو به اطرافیانش کرد و گفت: «او چه هیکل خوبی دارد. زیباست!»

این اظهار نظر ترامپ با واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی روبه رو شده است. بسیاری از کاربران آمریکایی توییتر و فیسبوک، این اظهارات ترامپ را نوعی «آزار جنسی» مخاطب عنوان کرده اند. این نخستین بار نیست که ترامپ چنین رفتار آزاردهنده ای با خانم‌ها دارد. وی چند روز گذشته در حالی که تلفنی با «لیو وردکار»، نخست وزیر همجنس‌گرای ایرلند گفتگو می کرد، به لبخند یک خبرنگار زن حاضر در دفتر کارش در کاخ سفید واکنش نشان داد.

ترامپ که به صورت تلفنی انتصاب «لیو وردکار» را به سمت نخست وزیری ایرلند تبریک می‌گفت، ناگهان در میان صحبت هایش اعلام کرد: «هم اکنون تعداد زیادی از خبرنگاران زیبای شما اینجا هستند.»

ترامپ سپس به یک خبرنگار زن به نام «کایتریونیا پِری» اشاره کرد و گفت: «اهل کجا هستی؟ بیا اینجا!»

دست دادن‌های غیرعادی ترامپ در دیدارهای دیپلماتیک نیز به طور معمول سوژه خبری رسانه‌ها می‌شود. در ملاقات ترامپ و مکرون در ماه مِه، سران دو کشور به مدت طولانی دست همدیگر را فشردند. مکرون درباره این مسئله گفت: «دست دادن من با او معنی‌دار بود. این جزئی از الفبای دیپلماتیک نیست.»ترامپ در دیدار با شینزو آبه – نخست وزیر ژاپن – به مدت 19 ثانیه دست وی را فشرد و چند مرتبه سعی کرد وی را به طرف خود بکشد. گفته می‌شود ترامپ در جلسه‌ای در دفتر ریاست جمهوری آمریکا، از دست دادن با آنگلا مرکل – صدراعظم آلمان – خودداری کرده است.

رئیس جمهور آمریکا روز پنج‌شنبه برای ملاقات با همتای فرانسوی خود به پاریس سفر کرد./باشگاه خبرنگاران جوان،اسپوتنیک

  گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 78