واکنش جالب حسن روحانی به پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا | سایت تفریحی خبری خرگوش
شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » واکنش جالب حسن روحانی به پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا
واکنش جالب حسن روحانی به پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا

واکنش جالب حسن روحانی به پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا

واکنش جالب حسن روحانی به پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا

[caption id="attachment_455" align="aligncenter" width="300"]واکنش جالب حسن روحانی به پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا واکنش جالب حسن روحانی به پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا[/caption]

آقای حسن روحانی رئیس جمهور ایران بعد از خبر پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا تاکید کرد نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هر چه که باشد هیچ اثری در سیاست های داخلی ایران ندارد.

واکنش جالب حسن روحانی به پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا

حسن روحانی درباره ترامپ چه گفت

[caption id="attachment_455" align="aligncenter" width="216"]واکنش جالب حسن روحانی به پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا واکنش جالب حسن روحانی به پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا[/caption]

حسن روحانی : موقعیت آمریکا در جامعه بین‌المللی تضعیف شده است

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح چهارشنبه در جلسه هیأت دولت افزود: موقعیت آمریکا در جامعه بین‌المللی و افکار عمومی جهان به دلیل سیاست‌های غلط تضعیف شده و شکاف بیشتر با جامعه جهانی و اروپا به این موقعیت، بیشتر ضربه خواهد زد.

رییس‌ جمهور ادامه داد: نتیجه انتخابات آمریکا، نشان التهابات و عدم ثبات داخلی آمریکا مدت‌ها باقی خواهد ماند و زمان زیادی می‌برد که این اختلافات و مشکلات داخلی حل ‌شود.

رییس شورای عالی امنیت ملی با اعلام اینکه "امروز دیگر آمریکا به هیچ وجه بیش از گذشته توانایی استفاده از ایران‌هراسی و ایجاد اجماع جهانی بر علیه ایران را ندارد"، افزود: سیاست ایران در تعامل سازنده با جهان و شکسته شدن تحریم‌های هسته‌ای، روابط اقتصادی ایران با همه کشورها را یک مسیر رو به رشد و برگشت ناپذیر قرار داده است.

روحانی تأکید کرد که هوشمندی ایران در توافق هسته‌ای این بود که برجام را نه به عنوان توافق با یک کشور یا یک دولت بلکه به عنوان یک قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل تثبیت کرد که با تصمیم یک دولت قابل تغییر نیست.

دسته بندی : اخبار داغ سیاسی

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 35