حرکات نامتعارف دختر رییس جمهور | سایت تفریحی خبری خرگوش
هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » حرکات نامتعارف دختر رییس جمهور
حرکات نامتعارف دختر رییس جمهور

حرکات نامتعارف دختر رییس جمهور

حرکات نامتعارف دختر رییس جمهور

[caption id="attachment_6784" align="aligncenter" width="300"]حرکات نامتعارف دختر رییس جمهور|دختر ترامپ و حرکات نامتعارف حرکات نامتعارف دختر رییس جمهور[/caption] حرکات دختر رییس جمهور امریکا ترامپ تمامی ندارد. دختر رییس جمهور امریکا بار دیگر با حرکتی نامتعارف و غلاف سیاسی خود را سوژه رسانه ها کرد دختر رییس جمهور امریکا ایوانکا ترامپ در جلسه نشست سران گروه 20 در هامبورگ و در یک نشسته رسمی چند لحظه ای به جای پدرش ترامپ در این نشست حاضر شد و با اعتماد به نفس بسیار زیادی تکیه داد و به مباحث این نشست گوش داد

حرکت غیر سیاسی دختر ترامپ

حرکات نامتعارف دختر ترامپ

[caption id="attachment_6784" align="aligncenter" width="636"]حرکات نامتعارف دختر رییس جمهور|دختر ترامپ و حرکات نامتعارف حرکات نامتعارف دختر رییس جمهور[/caption]

دختر رئیس‌ جمهور آمریکا بار دیگر در اقدامی خلاف عرف سیاسی به سوژه رسانه‌های خبری تبدیل شد. با ورود دونالد ترامپ به فضای رسمی سیاست آمریکا و انتخاب ناباورانه وی به عنوان رئیس‌جمهور این کشور همیشه نام ترامپ و اطرافیانش با حاشیه همراه بوده‌ است؛ در نشست سران «گروه ۲۰» در هامبورگ روز شنبه در یک نشست رسمی سران بیست اقتصاد برتر جهان ایوانکا ترامپ لحظاتی به جای رئیس‌جمهور آمریکا در این نشست حاضر شد. بنا به گزارش واشنگتن‌پست ماجرا از آنجایی آغاز شد که نماینده هیئت روسی حاضر در نشست روز شنبه سران گروه ۲۰ عکسی را از این نشست را در صفحه توییتر خود منتشر کرد که نشان می‌داد ایوانکا ترامپ بر جایگاه پدرش دونالد ترامپ با اعتماد به‌نفس تکیه داده و به مباحث بین سران گروه ۲۰ درباره موضوع «مهاجرت و سلامت آفریقا» متفکرانه! گوش می‌دهد اگرچه مقام روسی به لحظاتی بعد این تصویر را از توییتر خود حذف کرد، اما به سرعت تصویر حضور دختر رئیس‌جمهور آمریکا در نشست سران گروه ۲۰ دست‌به‌دست شد و جنجالی در توییتر و دیگر رسانه‌های اجتماعی بر پا کرد.

بسیاری از روزنامه‌نگاران و سیاستمداران آمریکایی با تمسخر وادبیات کِنایی متفاوت این حرکت ایوانکا ترامپ را به سخره گرفتند.

لیام استاک خبرنگار نیویورک‌تایمز با اشاره به آغاز این جنجال در عرصه عمومی از سوی مقامات روسی در توییتر خود نوشت: بار دیگر پس از یک نشستی که دونالد ترامپ تصور می‌کرد به خوبی پیش رفته مقامات روسیه تصویری از نشست منتشر کردند که او را شرمسار کرد.

نیکلاس کریستوف ستون‌نویس نیویورک‌تایمز نوشت: ایوانکا در نشست گروه ۲۰ به جای پدرش در کنار رئیس‌جمهور چین نشست، از نظر من نمایندگی آمریکا از سوی یک دختر بی‌تجربه تحقیر آمریکا بود.

مایکل مک‌فال سفیر آمریکا در روسیه نیز با انتشار تصویر ایوانکا در کنار رئیس‌جمهور چین، نخست‌وزیر انگلیس در نشست سران گروه ۲۰ حیرت خود را اینگونه نشان داد: عجیب است، خیلی عجیب اس

نیکولاس برنز دیپلمات سابق آمریکا و استاد دیپلماسی و سیاست بین‌الملل در این‌باره می‌گوید: این واقعه نقض آشکار پروتکل چنین نشست‌هایی است، رویه‌های رسمی در چنین نشست‌های جهانی به این منظور تعیین شده‌اند تا این پیام روشن را به سران کشور‌های جهان ارسال کنند که در دولت یک کشور قدرت در دست چه کسی است.

شمار زیادی از مردم آمریکا و همچنین کارشناسان و فعالان سیاسی ضمن واکنش شدید نسبت به این عمل غیرقابل‌توجیه ایوانکا ترامپ هشدار دادند که این حرکت دختر رئیس‌جمهور آمریکا در حضور سران 20 کشور جهان نشانه آشکاری از رواج «فامیل‌بازی» و باندبازی در دولت دونالد ترامپ است.

استدلال اصلی منتقدان ایوانکا ترامپ این است که دختر ارشد رئیس‌جمهوری آمریکا بدون هیچ شایستگی بیشترین نفوذ در کاخ سفید دارد، با اینکه مردم آمریکا به رئیس‌جمهور دونالد ترامپ رأی داده‌اند اما در نشست‌ها و دیدارهای مهم با رهبران جهان دختر رئیس‌جمهور بر صندلی ریاست جمهوری آمریکا تکیه می‌زند.

بسیاری با اشاره به حضور مداوم ایوانکا ترامپ در دیدارهای رسمی رئیس‌جمهوری آمریکا با سران دیگر کشورها از جمله دیدار با نخست‌وزیر کانادا، ژاپن، و رئیس‌جمهور چین و نشستن او بر جایگاه رئیس‌جمهوری آمریکا نسبت به افزایش روز‌افزون قدرت دختر رئیس‌جمهور و دیگر افراد خانواده وی ابراز نگرانی کردند.

اسخنگوی ایوانکا ترامپ در واکنش به جنجال بوجود آمده برای آرام‌کردن فضا با طبیعی‌خواندن حرکت ایوانکا ترامپ مدعی شد که ایوانکا ترامپ هنگام نشست کاری سران گروه 20 در ردیف عقب اتاق نشسته بود و هنگامی که رئیس‌جمهور آمریکا لحظه‌ای اتاق را ترک کرد، ایوانکا ترامپ به مدت خیلی کوتاهی بر سر میز اصلی مخصوص رئیس‌جمهوری آمریکا نشست.

اما تنها کسی که به صورت رسمی از این حرکت نامتعارف ایوانکا ترامپ پشتیبانی کرد صدراعظم آلمان بود.

با این حال آنگلا مرکل در نشست خبری خود در پاسخ به این حرکت دختر رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: هیئت‌های شرکت‌کننده در این نشست خودشان تصمیم می‌گیرند که اگر رئیس‌جمهورشان در نشستی حضور نداشته باشد، چه کسی روی صندلی او بنشیند. ایوانکا ترامپ هم عضوی از هیئت آمریکایی بود، بنابراین این کاری معمول است که دیگر کشورها نیز انجام می‌دهند. کاملا روشن است که وی در کاخ سفید سمتی دارد و در ابتکارعمل‌های خاصی هم شرکت داشته‌ است.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. حرکات نامتعارف دختر رییس جمهور
    http://khargush.com/unusual-movements-of-the-presidents-daughter/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 99