کوتاه آمدن رئیس جمهور آمریکا بعد از مصاحبه رضا قوچان نژاد | سایت تفریحی خبری خرگوش
شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » کوتاه آمدن رئیس جمهور آمریکا بعد از مصاحبه رضا قوچان نژاد
کوتاه آمدن رئیس جمهور آمریکا بعد از مصاحبه رضا قوچان نژاد

کوتاه آمدن رئیس جمهور آمریکا بعد از مصاحبه رضا قوچان نژاد

کوتاه آمدن رئیس جمهور آمریکا بعد از مصاحبه رضا قوچان نژاد

[caption id="attachment_12168" align="aligncenter" width="300"]کوتاه آمدن رئیس جمهور آمریکا بعد از مصاحبه رضا قوچان نژاد کوتاه آمدن رئیس جمهور آمریکا بعد از مصاحبه رضا قوچان نژاد[/caption]

وقتی دونالد ترامپ در برابر رضا قوچان نژاد کوتاه آمد؛ بعد از مصاحبه ای که رضا قوچان نژاد ملّی پوش تیم فوتبال کشورمان با یکی از روزنامه های هلندی داشت و در آن علیه سیاست های احمقانه دونالد ترامپ اعتراض کرد، موفّق به دریافت ویزای آمریکا و سفر به خاک این کشور شد.

کوتاه آمدن رئیس جمهور آمریکا بعد از مصاحبه رضا قوچان نژاد

رئیس جمهور آمریکا

رضا قوچان نژاد

[caption id="attachment_12168" align="aligncenter" width="520"]کوتاه آمدن رئیس جمهور آمریکا بعد از مصاحبه رضا قوچان نژاد کوتاه آمدن رئیس جمهور آمریکا بعد از مصاحبه رضا قوچان نژاد[/caption]

به نقل از تلگراف هلند، رضا قوچان‌نژاد پاسپورت ایرانی دارد و البتّه بستگانی هم در آمریکا دارد. با این حال او از رفتن به آمریکا منع شده بود، چرا که طبق مصوبه‌ای که رییس جمهور فعلی این کشور آن را به تصویب رساند، شهروندان چند کشور از جمله ایران حق ورود به خاک آمریکا را پیدا نمی‌کنند.

رضا قوچان‌نژاد درباره رفتن به آمریکا و صادر شدن روادید برای او، گفت‌: همسر من ایرانی - آمریکایی است. من خودم پاسپورت هلندی و البتّه پاسپورت ایرانی دارم. وقتی این قانون اجرا شد، از رفتن من به آمریکا جلوگیری به عمل آمد. پیش خودم گفتم که این خیلی کار احمقانه‌ای است. من نمی توانستم بستگان همسرم را در آمریکا ملاقات کنم.

وی ادامه داد: یک سال پیش از سفارت درخواست کردم که کارهای من را انجام دهد و زمینه رفتن من به آمریکا را فراهم کنند. در حالت معمول باید دو هفته بعد جواب آن می آمد، ولی یک سال از این موضوع گذشت و خبری از ویزا نشد.

قوچان‌نژاد تأکید کرد: پس از این اتفاق در یک روزنامه‌ هلندی درباره این تصمیم اعتراض کردم و آن چه که از دونالد ترامپ می دانستم را به زبان آوردم و گفتم که این خیلی احمقانه است که مانع از رفتن ما به آمریکا می‌شود. سه روز بعد از این مصاحبه ویزا به دست من رسید. بعد از آن مصاحبه حالا می‌توانم به آمریکا بروم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان   گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. کوتاه آمدن رئیس جمهور آمریکا بعد از مصاحبه رضا قوچان نژاد
    http://khargush.com/us-president-reza-ghouchan-nejhad/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 50