جانشین منصوریان کیست؟ | سایت تفریحی خبری خرگوش
هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » جانشین منصوریان کیست؟
جانشین منصوریان کیست؟

جانشین منصوریان کیست؟

جانشین منصوریان کیست؟

[caption id="attachment_11915" align="aligncenter" width="300"]جانشین منصوریان کیست؟ جانشین منصوریان کیست؟[/caption]

سرمربی جدید استقلال چه کسی خواهد بود؟؛ جاشین منصوریان در استقلال، در حالی که کمتر از بیست و جهار ساعت از استعفای  علیرضا منصوریان از سرمربی گری آبی پوشان پایتخت می گذرد، گمانه زنی درباره انتخاب سرمربی جدید استقلال شروع شده است.

جانشین منصوریان کیست؟

منصوریان

[caption id="attachment_11915" align="aligncenter" width="565"]جانشین منصوریان کیست؟ جانشین منصوریان کیست؟[/caption]

بنا به گزارش ها، مدیر برنامه های مختلف و واسطه ها طی تماس هایی که افتخاری و پندار توفیقی گرفته اند رزومه های مختلفی را در اختیار آن ها قرار داده اند.

آن طور که زمانی عضو جنجالی هیئت مدیره حدود دو هفته پیش گفته بود برخی رزومه ها از روزهای آغاز بحران استقلال در دست بررسی بوده اند امّا با استعفای منصوریان هنوز مشخّص نیست مدیریت باشگاه چه تصمیمی برای جایگزینی منصوریان گرفته اند.

از فاتح تریم، سرمربی ترکیه ای، فارياس، والتر زنگا ،خوزه كاماچو، زيكو، ريكادوگومز، یورگن کلینزمن، پالرمو، دالیچ و اسکوچیچ به عنوان گزینه های مختلف یاد می شود. ظاهراً هفته پیش پندار توفیقی مذاکرات مقدماتی با دالیچ در دوبی داشته که البته هنوز خبر مذاکره او با دالیچ به صورت رسمی تأیید نشده است.

از سوی دیگر از پرویز مظلومی و حسین فرکی سرمربى سابق سايپا ،سپاهان و فولاد خوزستان به عنوان گزینه های داخلی یاد می شود. مظلومی در یکی دو هفته اخیر، پیشنهاد باشگاه استقلال را به عنوان مدیرفنی رد کرده بود. ظاهراً منصوریان خواسته بود تا مظلومی مدیرفنی باشد تا خودش سرمربی بماند امّا مظلومی با دادن جواب منفی نشان داده بود که فقط سرمربیگری می خواهد.

منبع: نود   گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 44