با این تست در 60 ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس | سایت تفریحی خبری خرگوش
ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه » سلامت » پزشکی » با این تست در ۶۰ ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس
با این تست در ۶۰ ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس

با این تست در ۶۰ ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس

با این تست در 60 ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس

[caption id="attachment_618" align="aligncenter" width="300"]با این تست در 60 ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس با این تست در 60 ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس[/caption] قلب عضو حياتي بدن بوده و مرگ و زندك انسان به عملكرد درست آن بستگي دارد. ما به شما یک تست ساده و شگفت انگيز که کمتر از یک دقیقه وقت شما را می گیرد، معرفي مي كنيم.

با این تست در 60 ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس

تست سلامت قلب

[caption id="attachment_618" align="aligncenter" width="264"]با این تست در 60 ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس با این تست در 60 ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس[/caption] [caption id="attachment_617" align="aligncenter" width="600"]با این تست در 60 ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس با این تست در 60 ثانیه از سلامت قلبتان مطمعن شوید + عکس[/caption]

قلب عضو حياتي بدن بوده و مرگ و زندك انسان به عملكرد درست آن بستگي دارد. ما به شما یک تست ساده و شگفت انگيز که کمتر از یک دقیقه وقت شما را می گیرد، معرفي مي كنيم.

شما می توانید با انجام اين روش ساده در خانه از سلامت قلب خود آگاه شويد. متخصصان قلب و فيزيولوژي گردش خون درستي روش زير را ثابت كرده اند.

اين تست ساده از سلامت قلبتان خبر مي دهد. در اين روش روي زمين نشسته و پاهايتان را دراز كنيد، حالا سعي كنيد نوك انگشتان دستتان را به انگشت هاي پاهاي خود برسانيد، اگر موفق شديد آن ها را لمس كنيد يعني قلب شما سالم است و مثل ساعت كار مي كند. محققان اين تست ها را بر روي 526 شرکت کننده بین 20 و 83 ساله در ایالات متحده آمریکا (تگزاس شمالی) انجام دادند، در تمام طول تحقيقات فشار خون و سلامت قلب و عروق شركت كنندگان از نزدیک مورد بررسي قرار مي گرفت.

در پایان تحقيقات، محققان دريافتند بین انعطاف پذيري عروق و بدن به ویژه در افراد بالاي ٤٠ سال ارتباط وجود دارد. علاوه بر این کشف، آنها تاييد کردند، افرادی كه از بیماری های قلبی رنج مي برند قادر به لمس انگشتان پای خود نيستند.

محققان اظهار داشتند: اگر می خواهید مطمئن شوید که آیا شما از يك عارضه قلبی رنج مي بريد يا خیر، قطعا باید این روش های شگفت انگیز را امتحان کنید. اگر در حال نشسته قادر به لمس انگشتان پاهاي خود نبوديد ما به شما توصيه مي كنيم هر چه سريعتر به يك پزشك متخصص قلب مراجعه كنيد.

دسته بندی : سلامت و پزشکی

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 37