بدترین تهمت به آیت الله هاشمی در تلویزیون | سایت تفریحی خبری خرگوش
هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » بدترین تهمت به آیت الله هاشمی در تلویزیون
بدترین تهمت به آیت الله هاشمی در تلویزیون

بدترین تهمت به آیت الله هاشمی در تلویزیون

بدترین تهمت به آیت الله هاشمی در تلویزیون

[caption id="attachment_3226" align="aligncenter" width="300"]بدترین تهمت به آیت الله هاشمی در تلویزیون بدترین تهمت به آیت الله هاشمی در تلویزیون[/caption]

آخرین و بدترین تهمت به آیت الله هاشمی را حسین شریعتمداری چندین شب پیش در تلویزیون زد، انتخابات آینده برای روحانی بدون استاد خیلی خوبش مشکل و سنگین است اما «آیت الله» راه را برای پیروزی در 96 باز کرد.

بدترین تهمت به آیت الله هاشمی در تلویزیون

تهمت سنگین شریعتمداری به آیت الله هاشمی

[caption id="attachment_3226" align="aligncenter" width="600"]بدترین تهمت به آیت الله هاشمی در تلویزیون بدترین تهمت به آیت الله هاشمی در تلویزیون[/caption]

حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی فاضل میبدی در گفتگو با خبرنگار «انتخاب» درباره درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: در دهه 50 که دوران مبارزات بود، آقای هاشمی از مبارزانی بود که نامش همه جا مطرح بود. ایشان به خاطر مبارزات و شکنجه ها و حمایت هایی مالی که از دوستان مبارز می کرد، از چهره های بسیار معروف و مشهور بود. آقای هاشمی در آن زمان که امام در ایران بود و قبل از تبعید ایشان به نجف, ارتباط بسیار نزدیکی با حضرت امام داشت.

وی افزود: ایشان رابطه خود با حضرت امام را بعد از تبعید نیز قطع نکرد وقتی هم که امام به ایران آمد، آقای هاشمی یکی از کسانی بود که حضرت امام بسیار به ایشان اعتماد داشتند و در مناسک مهمی که بعد از انقلاب میخواستند اجرایی شود از آقای هاشمی استفاده می‌کردند. بخصوص در مسئله جنگ که امام آقای هاشمی را گذاشت و آن خدمات ایشان در دهه شصت کنار امام بسیار مهم بود.

این عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: آن چیزی که آقای هاشمی را هاشمی کرد ایستادگی ایشان در مقابل فشارهای داخلی بود که در سالهای اخیر به ایشان وارد می شد. ما آقای هاشمی را خوب می شنناختیم و منشا این تهمت ها و فشارها را تا اندازه ای می دانستیم که از کدام سمت و سو می آید و گروه فرقان قبل از انقلاب می خواست آقای هاشمی را از پا دربیاورد، تهمت زنندگان به هاشمی جریان بسیار خزیده هستند که از اول انقلاب در مقابل آقای هاشمی و بهشتی ایستادند.

فاضل میبدی با بیان اینکه مظلوم تر از آقای هاشمی کسی را نمی شناختم،‌ ادامه داد: در اخرین نمونه ی تهمت ها، همین چند شب پیش در تلویزیون شبکه سه مناظره ای بین حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان و آقای کواکبیان بود که بدترین تهمت را مدیر مسئول کیهان به آقای هاشمی و خانواده ایشان در مورد تحریم وارد کرد. تهمتی به این بزرگی آن هم علیه شخص آقای هاشمی که اینقدر مورد تایید امام بود، نباید از تلویزیون پخش شود. این مسائل فشار روحی زیادی بر ایشان وارد می کرد ولی ایشان با همین حال هیچوقت عرصه سیاسی را ترک کرد و همواره نظام، انقلاب و رهبری را در جاهای مختلف حمایت می کرد و نمی خواست به این نظام ضربه ببیند و یا ضربه ای به آن وارد شود ولی متاسفانه این بدخواهان که در لباس انقلابی بودند، هجومشان همواره به آقای هاشمی بود البته به نظر من تاثیر زیادی در میان مردم نداشت و نقش و تاثیر آقای هاشمی در انتخابات 94 به بعد خودش را نشان داد.

این عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم درباره واکنش مردم نسبت به فوت آیت الله هاشمی اظهار کرد: می توانست درس عبرتی برای افرادی که می خواهند وارد عرصه سیاسی شوند، باشد و کسانیکه کار سیاسی می‌کنند هیچگاه در کار سیاست این چنین با تهمت و توهین مبارزه سیاسی نکردند ولی متاسفانه در مورد آقای هاشمی این جریان را شاهد بودیم. کسانی که این هجمه هاو تبلیغ و هزینه و را میکردند می خواستند آقای هاشمی را خورد کنند ولی شاهد بودیم که خودشان خورد شدند. اکنون چهره های شاخص که مقابل ایشان بودند خودشان را در معرض اجتماعی بگذارند و مثلا کاندیدا شوند می بینند که چقدر می توانند موفق شوند. برخی در انتخابات خبرگان چهارم دیدند که چقدر وزن دارند.

وی ادامه داد: وزن آقای هاشمی خیلی بالا بود. آقای هاشمی همواره نجات دهنده انقلاب بودند و مردم خوب این را می دانند.

فاضل میبدی در پاسخ به اینکه به نظر شما در انتخابات برای آقای روحانی هم این اتفاق اثرگذار خواهد بود؟ گفت: من معتقدم راهی را که آقای هاشمی و امثال آقای هاشمی باز کردند دیگر باز شده است مردم دیگر بینشی را که در انتخابات گذشته داشتند، همان خط در انتخابات 96 هم دنبال خواهند کرد. البته برای آقای روحانی سخت،‌مشکل و سنگین است برای اینکه اگر اختلافاتی به وجود می آمد آقای هاشمی در خط مقدم سیاست بود آنها را حل می کرد و اختلافات را فیصله می داد، بالاخره استاد خیلی خوبی بود و دیگر نیست ولی به هرحال جامعه ما به آن رشد عقلانی خود رسیده که بتواند چراغی راه خود را انتخاب کند.

دسته بندی : اخبار داغ

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. بدترین تهمت به آیت الله هاشمی در تلویزیون
    http://khargush.com/worst-insults-ayatollah-hashemi-tv/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 30