برای شروع رابطه زناشویی باشوهرم چیکارکنم؟ | سایت تفریحی خبری خرگوش
اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
خانه » سلامت » زناشویی » برای شروع رابطه زناشویی باشوهرم چیکارکنم؟
برای شروع رابطه زناشویی باشوهرم چیکارکنم؟

برای شروع رابطه زناشویی باشوهرم چیکارکنم؟

برای شروع رابطه زناشویی باشوهرم چیکارکنم؟

  [caption id="attachment_14161" align="aligncenter" width="300"]رابطه زناشویی|رابطه جنسی|برقرای رابطه جنسی|جنسی برای شروع رابطه زناشویی باشوهرم چیکارکنم؟[/caption] خانم ها اگر به دنبال یک رابطه زناشویی موفقی هستید تحریک و عشوه گری برای همسرتان را در اولویت خودتون قرار بدید و منتظر نباشید او به سمت شما بیاد.

درخواست برقراری رابطه زناشویی از طرف زن

زنان باید عشوه گری و طنازی را بیاموزند و از این روش خواسته های خود را بیان کنند. شما میتوانید با رفتارهای بدنی همانند: 🌺👈 لبخند های ملیح همراه با کج کردن سر 🌺👈 بازی با چشم ها و چشمک زدن به همراه موهای آرایش کرده و تمیز 🌺👈 پوشیدن لباس های نازک و بدن نما و کوتاه 🌺👈 آرام و خرامیده در جلوی چشمان همسر حرکت کردن 🌺👈 بوی عطر تحریک کننده 🌺👈 بازی های شیطنت آمیز وتحریک کننده و خیلی رفتارهای دیگه میتونه زمینه تحریک شوهرتان را ایجاد کنید البته همه اینها باید در یک محیط آرام و امن و بانشاط باشه پس اینها مواردی هست که یک زن باید برای شروع رابطه زناشویی با شوهرش رعایت کنه البته شاید براتون جالب باشه که هر آنچه را که گفتم در این حدیث گهربار پیامبر مهربانی ها یافتم آنجایی که فرمودند: 🌺👈 خانم ها از آرایش دریغ مکنید و بهترین و ملایم ترین و دل نواز ترین عطر را به کار ببرید و زیبا ترین و دلربا ترین لباس را به اندام خویش بپوشانید و خود را حداقل با یک گردن بند زینت بخشید و صبح و شام خود را به شوهرتان عرضه کنید و در یک کلام چشم و دل شریک زندگیتان را هنرمندانه بربایید .  

هشدار : افزایش میل جنسی با فیلم های غیر اخلاقی

یکی دیگر از روش‌های خطرناک عوام برای افزایش میل جنسی مراجعه به سایت‌های غیراخلاقی، فیلم‌های پورنو و عکس‌های مستهجن است که شاید برای مدت‌کوتاهی میل‌جنسی را افزایش دهد ولی پس از چند ماه اعتیادآور شده و همسران بدون دیدن آن فیلم‌ها نمی‌توانند رابطه داشته باشند. یعنی فیلم می‌شود عامل تحریک زوجین و کم‌کم به جای همسر، تصویر ذهنی از آن فیلم‌ها جایگزین می‌شود و علاقه به همسر از بین می‌رود. اگر مردی با قشنگ‌ترین زن دنیا هم ازدواج کند بعد از 8 تا 10 ماه چهره و جسم او برایش عادی می‌شود. اگر مرد با عوامل محرک ارتباط داشته باشد زمینه انحراف مرد و بی‌میلی‌های زن فراهم می‌شود.  
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 64